تعبیر خواب گوشواره

تعبیر خواب گوشواره

تعبیر خواب گوشواره ( تعبیر خواب گوشواره طلا ، گوشواره مروارید ، گوشواره بدل ، گوشواره شکسته و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

تعبیر خواب گوشواره به صورت کلی:

گوشواره نيز از زينت هاي خاص زنان است و داشتن آن در خواب براي مردان شايسته و خوب نيست. پس تعبيري که براي گوشواره نوشته مي شود خاص زنان است.

اگر زنی در خواب دید گوشواره ای از طلا به گوش دارد، دارای دختری زیبا و پاکدامن خواهد شد و اگر از جنس دیگر بود، خوب نیست. اگر مردی گوشواره طلا به گوش کرده بود، از آدمی بی دین اطاعت می کند و اگر از جنس دیگری بود، بد نیست. اگر زنی گوشواره اش را گم کرد، طلاق می گیرد ولی اگر گوشواره اش را فروخت، به فقر مبتلا می شود.

تعبیر خواب گوشواره شکسته :

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن گوشواره شکسته در خواب، نشانه بیان حرفهای پوچ و بیهوده علیه شماست. 

به بیان برخی معبرین غربی، اگر در خواب ببینید که گوشواره‌ای را شکسته‌اید نشان دهنده فریب خوردن شما از شریک فعلی زندگی‌تان است. همچنین اگر گوشواره‌هایی در خواب شما شکسته شوند و یا گوشواره‌هایی شکسته در خواب خود دیدید به معنای ناامیدی شما در زندگی است.

تعبیر خواب دیدن گوشواره نگین دار :

دیدن گوشواره نگین دار در خواب به معنای ثروت است. اگر نگین انگشتر شما الماس یا یاقوت باشد می‌تواند به این مفهوم باشد که در آینده‌ای نزدیک پول خوبی بدست خواهید آورد. معمولا این خواب نشانه خوبی برای فرصت‌های مالی پیش روی شماست.

تعبیر خواب گوشواره به روایت منوچهر مطیعی تهرانی :

گوشواره نیز از زینت های خاص زنان است و داشتن آن در خواب برای مردان شایسته و خوب نیست. پس تعبیری , که برای گوشواره نوشته می شود خاص زنان است.اگر زنی در خواب بیند گوشواره ای دارد, که به گوشش برازنده می نماید و خودش نیز از آن خوشش می آید خوب است ,

چرا که خواب او می گوید در خانواده و نزد شوهرش عزت و احترام خواهد یافت. اگر زنی در خواب بیند , که گوشواره لنگه به لنگه به گوشش آویخته مرتکب عمل خلافی می شود که او را سرزنش و شماتت می کنند.

اگر مردی بخواب یند که همسرش گوشواره لنگه به لنگه به گوش دارد از جانب زن خود نافرمانی می بیند و او را , طلاق می دهد. اگر مردی در خواب بیند گوشواره طلا برای همسر خویش خریده و به خانه آورده, تا به او هدیه کند از همان زن صاحب دختر می شود.

خواب گوشواره به روایت امام صادق :

دیدن گوشواره در خواب ، چهار تعبیر دارد
1- فزونی جمال ( زیباتر شدن )
2- آموختن علم .
3- جاه و بزرگی .
4- غم و اندوه .

تعبیر خواب دیدن گوشواره به روایت کارل یونگ :
خواب دیدن اینکه شما یا کس دیگری گوشواره می اندازید بیانگر این است که نیاز دارید با دقت به پیغامی که کسی به شما انتقال می دهد گوش کنید یا توجه کنید.
خواب گوشواره مروارید نشان دهنده یک نصیحت است که باید به آن توجه کنید
خواب گوشواره مروارید نشان دهنده خاطره کسی در زندگی تان است که گوشواره مروارید می انداخته است
تعبیر خواب خریدن گوشواره بیانگر این است که تمایل به قبول کردن و محبت کردن دارید
خواب گم شدن گوشواره بیانگر گمراه شدن است.

دیدن خواب گوشواره به گوش انداختن :

اگر در خواب ببینید که گوشواره در گوش خود انداخته اید، تعبیر آن است که مورد بی‌توجهی و غفلت از سوی دیگران واقع می‌شوید. باید به آنچه اطرافیان می‌گویند و پیامی که به شما می‌رسانند با دقت بیشتری گوش داده و به آن توجه کنید.

اگر در خواب خود را ببینید که در برابر آینه ایستاده‌اید و یک جفت گوشواره در گوش خودتان می‌بینید که از گوش‌های شما آویزان شده و تکان می‌خورد، تعبیر آن است که راز یا اطلاعاتی در مورد کسی برای شما آشکار می‌شود که زمانی بر شما پوشیده و نامعلوم بوده یا از شما پنهان شده بوده و حالا کاملا برای شما عیان و آشکار شده است.

بعلاوه این خواب می‌تواند نمادی از بی‌میلی یا مقاومت شما در برابر گوش دادن به آنچه دیگران می‌گویند باشد؛ به ویژه در برابر حرف هایی که ممکن است ایگو یا ناخودآگاه شما را به درد آورد یا آن را به شکلی تحریک کند. سعی کنید شنونده خوبی باشید و آنچه دیگران به شما می‌گویند را بشنوید. با این کار موجب خوشحالی آنها می‌شوید و آنها قدردان و سپاسگزار شما می‌شوند.

تعبیر خواب گوشواره نقره:

اگر منتظر به دنیا آمدن کودکی هستید یا برای بچه دار شدن برنامه‌ریزی می‌کنید و گوشواره نقره را در خواب می‌بینید- مثلا در خواب می‌بینید که در رستوران مشغول خوردن غذا هستید و همسرتان یک جفت گوشواره نقره به شما هدیه می‌دهد و چشمانتان از بابت این هدیه زیبا برق می‌زند- تعبیر آن است که در عالم بیداری فرزند دختری به دنیا می‌آورید. بعلاوه، ناخودآگاه شما از طریق این خواب به شما اعلام می‌کند که منتظر به دنیا آمدن نوزاد دختر باشید و به هنگام خریدن وسایل نوزاد به سمت خرید وسایل دخترانه بروید. سپاسگزار این فکر باشید و بدانید که فرزند شما هر چه که باشد موهبتی از جانب خداوند برای شما خواهد بود.شما می توانید در تعبیر خواب گوشواره طلا نیز، تعبیر خواب تان را مشاهده فرمایید.

تعبیر خواب گوشواره خریدن :

اگر در خواب خود را در حال گوشواره خریدن ببینید، این خواب نمادی از آشفتگی و به هم ریختگی در زندگی واقعی تان است. فهمیدن اینکه حقیقت کجاست و دروغ کجاست در زندگی کاری سخت و دشوار خواهد شد. باید هر آنچه رخ می‌دهد را به دقت مورد توجه قرار دهید.

اگر در خواب ببینید که پشت ویترین مغازه‌ای ایستاده‌اید و ناگهان یک جفت گوشواره خیره‌کننده را می‌بینید و فورا آن را می‌خرید، تعبیر آن است که دوستان نزدیک یا افراد خانواده شما به زودی از شما یا اقدامات اخیرتان و رفتا شما ناراحت و ناامید می‌شوند. بعلاوه، این خواب به شما هشدار می‌دهد که در کارهای خود محتاط تر باشید، به احساساتی که به عزیزان خود نشان می‌دهید بیشتر دقت کنید. احساسات شما می‌تواند آنها را به طرز عجیبی تحریک کند. روابط نزدیک و صمیمانه خود را پرورش دهید و از آنها مراقبت کنید. این روابط در هنگام عبور شما از بالا و پایین‌های زندگی حامی و پشتیبان شما هستند.

تعبیر خواب گوشواره هدیه گرفتن :

برايت می‌گويد:
  • اگر در خواب مشاهده كنيد كه گوشواره‌اى هديه گرفته‌ايد، بيانگر آن است كه در شغل خود پيشرفت مى‌كنيد.
  • خريدن گوشواره در خواب، به معناى آشنايى با افراد جديد است.

به بیان معبرین غربی اگر دیدید که شخصی به شما گوشواره‌ای هدیه می‌دهد به معنای آن است که خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد. این رویا این نوید را به شما می‌دهد که افرادی اطرافتان هستند که برایتان ارزش قائل‌اند و فکر می‌کنند که شما فردی خاص هستید.

 

سایر مقالات وب سایت علم برتر :

حدیث حضرت زهرا س ، حدیث امام حسین ع ، حدیث کساء ، تعبیر خواب مسجد ، تعبیر خواب نماز خواندن در مسجد ، دعای عکاشه ،احادیثی گهربار از امام علی ع ، احادیثی گهربار از پیامبر ص ،فواید خواندن آیت الكرسی ، معرفی دعاهای قرآنی ،ذکر و سوره جهت دیدن خواب اموات ،دعا جهت افزایش مال و ثروت ، دعای مجرب جهت خانه دار شدن ،حدیث امام صادق ع دعا در هنگام گرفتاری ،فضیلت محبت اهل بیت (ع) ، نجات از آتش جهان در کلام امام حسین (ع) ،دعا درمانی و جایگاه آن در مکاتب مختلف ،آیا انرژی درمانی واقعا جواب میدهد ،فضیلت دعای عهد ،دعای ندبه ،دعای سمات ،دعای نادعلی ،فضیلت دعای توسل ، دعای شرف شمس ، تعبیر خواب قرآن خواندن ، تعبیر خواب رفتن به مکه  ، احادیث امام سجاد (ع)  ، احادیث امام محمد تقی (ع) ، احادیث امام احادیث امام هادی (ع)  ، احادیث امام زمان عج ، تعبیر خواب باران ، تعبیر خواب طلا ، تعبیر خواب مار ، تعبیر خواب گوشواره .

نظرات کاربران

ارسال یک پاسخ