تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب گربه به طور کلی چنین است که گربه ها حیواناتی آرام و اهلی هستند اما آیا دیدن گربه در خواب تعبیر خوبی دارد؟ با وجود اینکه رابطه انسان و گربه در زندگی طبیعی بسیار خوب است خیلی از افراد گربه های خانگی دارند اما با دیدن گربه در خواب ترس عجیبی به سراغ آنها می آید!!؟دیدن گربه در خواب به انسانی فاسق تعبیر شده است. آمدن گربه به خانه، آمدن دزد است و خوردن چیزی از خانه توسط گربه، دزدیده شدن اموال تعبیر می شود. اگر کسی در خواب دید که گربه را گرفت و کشت، آن مال دزدیده شده به او بر خواهد گشت. گربه در تعبیری دیگر به زنی بی حیا گفته می شود که بی چشم و رو و هتاک است.

اگر در خواب بینید گربه ای دارید، زنی که دستش کج است در زندگی شما نقش می گیرد. اگر ببینید چندین گربه جایی جمع هستند، چند زن درباره شما حرف می زنند و تصمیم می گیرند و غیبت می کنند. اگر در خواب بینید گربه ای را در بغل گرفته اید و به سینه خود می فشارید، زنی فریبکار شما را می فریبد و گولتان میزند و اگر گربه را به دوش گرفته باشید، زنی حیله گر برشما مسلط می شود.

تعبیر خواب گربه به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

 • چنانچه در خواب گربه ای قشنگ و براق ببینید که به شما تعلق دارد یا در خانه شماست چنین زنی در مسیر زندگی شما پیدا می‌شود یا سر راهتان قرار می‌گیرد.
 • نوشته‌اند گربه زنی است که دزدی را دوست دارد و این کار برای او عادت شده است.
 • اگر در خواب بینید گربه ای دارید، زنی که دستش کج است در زندگی شما نقش می‌گیرد.
 • اگر ببینید چندین گربه جایی جمع هستند چند زن درباره شما حرف می‌زنند و تصمیم می‌گیرند و غیبت می‌کنند.
 • اگر ببینید گربه از خانه شما چیزی ربوده و برده به مال و دارایی شما تعدی و تجاوز می‌شود و انسان متعدی و متجاوز یک زن است.
 • اگر در خواب بینید گربه ای را در بغل گرفته‌اید و به سینه خود می‌فشارید زنی و فریبکار شما را می‌فریبد و گولتان میزند
 • اگرگربه را به دوش گرفته باشید زنی محیل برشما مسلط می‌شود.
 • اگر در خواب بینید که به گربه غذا می‌دهید پول خود را برای یک زن دروغگو فریبکار خرج می‌کنید.
 • اگر ببینید به دنبال یک گربه می‌دوید که او را بگیرید زنی شما را به استیصال وا می‌دارد و سر گردان می‌کند.
 • اگر ببینید گربه ای در خانه شما موش گرفته زنی برای شما حسن خدمت انجام می‌دهد اما نباید فراموش کنید که خودش نسبت به شما صداقت ندارد.

 

 • تعبیر خواب گربه حامله و باردار در خواب: دیدن گربه حامله و باردار در خواب نشانه زیاد شدن دشمنان و قیبان شما می باشد و شم باید در اقتصاد و اجتماع بیشتر مواظب باشید و با احتیاط عمل کنید.
 •  تعبیر خواب گربه خوابیده یا گربه در حال خرخر:گربه ها معمولا حیوانات چندان فعالی نیستند و در دنیای واقعی اغلب در حال خوابیدن یا دراز کشیدن و لم دادن هستند. به همین دلیل دیدن گربه خوابیده در خواب تجربه ای غیرعادی به شمار نمی رود.این خواب نشان دهنده آن است که شما در دوران بسیار مثبت و سازنده ای از زندگی خود به سر می برید و در این مرحله از زندگی احساس آرامش و خوشحالی را تجربه می کنید.
 • دیدن خواب گربه ای که در کنارتان یا در دامن شما خوابیده است نشانه ای بسیار مثبت و مبارک است. تعبیر این خواب آن است که شما بسیار خوشحال و شاد هستید و در زندگی یا خانواده خود تصمیمات بسیار خوبی می گیرید. شاید شما از مرحله ای سخت و طاقت فرسا عبور کرده اید و اکنون این مرحله را پشت سر گذاشته اید و در نهایت احساس آرامش درونی را تجربه می کنید.
 • تعبیر خواب گربه ای که دوست دارد نوازش شود:گربه ها معمولا این کار را در دنیای واقعی انجام می دهند و به همین دلیل این خواب نیز خوابی بسیار رایج و متداول است. گربه دور و بر پاهای صاحبش می پلکد و عشق و توجه را از او طلب می کند. تعبیر این خواب بسیار مثبت و مبارک است زیرا نشان دهنده شما و افراد پیرامون تان است. دیدن چنین خوابی احتمالا نشان دهنده آن است که شما به دیگران وفاداری و عشق خودتان را می دهید و آن ها به همین دلیل قدردان شما هستند. آن ها در شما یک دوست، شریک یا یک خویشاوند مهربان و خیرخواه را می بینند و گربه در خواب نشان دهنده این افراد و نیاز آن ها به شما و حضور شما در زندگی شان است.
 •  تعبیر خواب گربه ای عصبانی و پرخاشگر:از نظر ما معمولا گربه ها موجوداتی تهاجمی و پرخاشگر نیستند. آن ها معمولا در حال خوابیدن و استراحت کردن هستند یا اگر آن ها را بترسانیم از ما فرار می کنند. اما دیدن گربه ای پرخاشگر و عصبانی در خواب- بر خلاف مثال های بالا- دربردارنده تعبیری منفی است. تعبیر این خواب معمولا آن است که شما در زندگی واقعی خود با تجربه هایی منفی و ناخوشایند روبرو خواهید شد. اگر در خواب ببینید که گربه ای می خواهد به شما حمله کند و شما را زخمی کند، شاید دیداری غیردوستانه و خصومت آمیز را با کسی تجربه می کنید یا با کسی رابطه بد و ناخوشایندی خواهید داشت. این خواب نشان دهنده جنگ و نزاع ناشی از سوءتفاهم و تعامل نادرست است. حتی ممکن است گفتار یا رفتار  فردی به شما آسیب رسانده و احساس اندوه و زخم خوردگی را در شما باقی بگذارد. اگر گربه ای که در خواب می بینید با احتیاط دور و اطراف شما پرسه می زند و به شما اعتماد نمی کند، تعبیر آن است که درجه و میزان منفی گرایی پیرامون شما تشدید خواهد شد.
 • اگر در خواب ببینید که گربه بر جایی از بدن شما خراشی انداخته است، نشان دهنده آن است که در واقعیت از جانب یکی از نزدیکان خود مثل همسر یا شریک عاطفی تان احساس  خستگی و رنجوری عاطفی را تجربه خواهید کرد.

شما میتوانید تعبیر خواب گربه سیاه ، تعبیر خواب کشتن گربه و تعبیر خواب بچه گربه را نیز ببینید.

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خواب گربه، مردی مفسد و دزد است.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر بعد از صبح در خواب خودت گربه ببینی، تعبیرش این است که شش روز بیمار می‌شوی.

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

تعبیرهای گربه عبارت‌اند از:

 1. دزد
 2. غماز و طعنه زننده و عیب‌جو
 3. بیماری
 4. زنی مهربان و دلسوز
 5. جنگ و دشمنی

 

سایر مقالات وب سایت علم برتر :

حدیث حضرت زهرا س ، حدیث امام حسین ع ، حدیث کساء ، تعبیر خواب مسجد ، تعبیر خواب نماز خواندن در مسجد ، دعای عکاشه ،احادیثی گهربار از امام علی ع ، احادیثی گهربار از پیامبر ص ،فواید خواندن آیت الكرسی ، معرفی دعاهای قرآنی ،ذکر و سوره جهت دیدن خواب اموات ،دعا جهت افزایش مال و ثروت ، دعای مجرب جهت خانه دار شدن ،حدیث امام صادق ع دعا در هنگام گرفتاری ،فضیلت محبت اهل بیت (ع) ، نجات از آتش جهان در کلام امام حسین (ع) ،دعا درمانی و جایگاه آن در مکاتب مختلف ،آیا انرژی درمانی واقعا جواب میدهد ،فضیلت دعای عهد ،دعای ندبه ،دعای سمات ،دعای نادعلی ،فضیلت دعای توسل ، دعای شرف شمس ، تعبیر خواب قرآن خواندن ، تعبیر خواب رفتن به مکه  ، احادیث امام سجاد (ع)  ، احادیث امام محمد تقی (ع) ، احادیث امام احادیث امام هادی (ع)  ، احادیث امام زمان عج ، تعبیر خواب باران ، تعبیر خواب طلا ، تعبیر خواب مار ، تعبیر خواب گوشواره .

 

نظرات کاربران

ارسال یک پاسخ